Sıkça Sorulan Sorular

Memnuniyetle Cevaplarız

Sizlerden gelebilen bazı soruları paylaşmak istedik. Aradığınız sorunun cevabı burada yoksa bizimle irtibata geçebilirsiniz.


İlk olarak bizimle irtibata geçtiğinizde projenin sektörü hakkında bilgi alıp aşama aşama internet dünyasına sizi nasıl sokacağımızı sözlü şekilde anlatıp projenizi planlayıp size sunacağız. Onayımızı aldıktan sonra aşama aşama ve sizin de kontrolünüzün altında projemizi sürdüreceğiz... Bu süreçte herzaman sizin fikirleriniz ve görüşleriniz doğrultusunda çözüm üreteceğiz.

İsterseniz internet bağlantılı, isterseniz sadece şirket içindeki local ağda güvenlikli bir şekilde belirleyeceğimiz kriterler doğrultusunda programınızı geliştirip, kurulumunu ve eğitimini sağlarız. Yetkilendirme, bilgilendirme ve ödeme sistemleri gibi entegrasyonların tamamını çok dilli ve kullanıcı dostu arayüze sahip , tamamen kurumunuza özel programlar yazabiliriz.

Hem yazılımsal hem de tasarımsal olarak yenilik istiyorsanız hızlıca bizimle iletişime geçmelisiniz.

İsim hakkı ve yer sağlayıcı hizmetini biz sizin adınıza işlemleri halledip hostingi kendi serverlarımızdan sağlıyoruz. Exchance email server ve diğer hosting işlemlerinizi bize bir telefonla iletebilir veya destek alabilirsiniz.

Sahip olduğunuz internet sitesinin durumu kontrol edilerek uyumlu yazılım çözümleri sunabiliriz

Kurum içinde kredi kartı ödemelerini online olarak yapabilirsiniz. Şifreli girişlerle size özel satış programlarıyla işinizi pratikleştirebiliriz.

Kurumunuzda ki çalışanlarınızın yaptıkları satışları günlük, aylık veya sizin belirleyeceğiniz kriterlere göre raporlayaiblir ürün stoklarınızın takibini yapabilecek yazılımlara sahip olabilirsiniz.

İhtiyacınız doğrultusunda sizin için uygulamanızı geliştirir ve berlirlediğimiz özellikte tableti size daha uyguna temin edebiliriz.

İşinizin gerekleri doğrultusunda , pratik ve internet bağlantılı size özel tabletler geliştirilebilir.

Sizin için en uygun ve etkili reklamları belirleyip kazançlarınızı arttırabiliriz. Arama Motorlarında metin ,resim ve videolu reklamlarla birlikte siteye günlük giren sayısı +100.000 olan internet sitelerini de sizin için takip edip reklamlarınızı yayınlatıyoruz

Bizi aramanız yeterli.

Bizimle iş yapanlara bunu sorabilirsiniz.